Величезна подяка вам за підтримку та допомогу нашим воїнам, які мужньо обороняють Україну від рашистів! Завдяки згуртованості жителів Гніванської територіальної громади вже зібрано чимало: продукти харчування, одяг, ліки, засоби гігієни тощо. Також зібрано значну суму коштів для придбання 1 тепловізора (вартість 8 тис. 500 злотих), купленого та переданого нашим земляком, який проживає у Польщі. Днями цей пристрій передано на передові позиції бійцям з нашої громади, які щиро вдячні за нього, адже тепловізор заздалегідь може передбачити ворога та зберегти життя наших захисників. На сьогодні є потреба у придбанні ще одного тепловізора.

На картковому рахунку по збору коштів є вже половина від необхідної суми. Для збору другої половини просимо небайдужих людей при змозі перерахувати кошти на картковий рахунок 5168 7451 2096 2953 (Ярошевич Л.Г.).

Разом ми сила!!!Слава Україні!!!