Одним з важливих напрямків роботи Гніванської міської ради є організація гуманітарної допомоги, а саме - збір та доставка необхідних речей (продуктів харчування, медичних препаратів, одягу та елементів особистого захисту) для тих хто їх потребує (військовослужбовців, переселенців, людей на тимчасово окупованих територіях та для малозабезпечених верств населення в нашій громаді).

Така робота була розгорнута у перші дні війни і активно продовжується сьогодні. Важлива будь -яка допомога! І коли успішні підприємці купують бронежилети та тепловізори для бійців, і коли земляки з-за кордону пересилають медикаменти, обладнання та речі, і коли мешканці громади пересилають кошти, діляться картоплею, закрутками, консервами та інше! Ця допомога згуртовує і є життєво необхідною для нашої перемоги! Тому хочу особисто виразити подяку кожному, хто долучився та продовжується долучатися до спільної справи в боротьбі з окупантом, адже наша сила в єдності. Дякуємо ЗСУ та нашим землякам, які зараз боронять країну! Низький вам уклін. Вічна пам'ять тим, кого з нами вже немає.

Тільки разом, тільки в єднанні ми є непереможними! Слава нації! Слава Україні!

Міський голова Володимир Кулешов