В Гніванській міській раді продовжується прийом документів для отримання компенсації за оплату житлово-комунальних послуг для мешканців громади, які прийняли у себе внутрішньо переміщених осіб (надалі ВПО).

З початку дії Постанови КМУ №333 від 22 березня 2022 року, до нас звернулось 38 мешканців, які отримають компенсацій за березень на загальну суму 11919 гривень, що є найбільшою сумою по всій Вінницькій області.

??Доводимо інформацію до мешканців, які ще не подали необхідні документи.

?Щоб мати змогу отримувати компенсацію, власнику жилого приміщення необхідно звернутись в Гніванську міську раду, написати заяву та надати наступні документи:

1??Право власності на житловий будинок та документ, що засвідчує особу (показуються оригінали)

2??Довідку про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги

3??Копії документів ВПО (паспорт, ідентифікаційний код/свідоцтво про народження)

4??Копії довідок про взяття на облік ВПО

?Заява та перераховані вище документи приймаються в кабінеті №8 Гніванської міської ради з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 17:00

Період за який надається компенсація, розраховується від дати подачі заяви про розміщення внутрішньо переміщених осіб, але не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб (дата взяття на облік, зазначена в довідці ВПО)

??Також повідомляємо, що для отримання компенсації власнику жилого приміщення необхідно не пізніше п'яти днів з дня закінчення звітного місяця подати заяву за формою згідно з додатком 1 до Постанови №333 (шаблон заяви надається при подачі документів).