Посівний сезон триває!

Дата: 12.04.2022 12:02

Сьогодні в кабінеті міського голови відбулася нарада з представниками сільгоспвиробників, які проводять діяльність на землях Гніванської МТГ. Нарада стосувалася мобілізаційного завдання по вирощуванню сільгосппродукції у 2022 році.

Для того щоб запобігти продовольчій кризі, як можливому наслідку російської агресії, українські аграрії повинні провести посівні роботи, виростити та зібрати врожай. Не дивлячись на те, що на сьогодні є багато труднощів з паливно-мастильними матеріалами, добривами та іншими складовими, аграрії пообіцяли прикласти максимум зусиль аби країна була забезпечена продуктами харчування. Володимир Кулешов подякував сільгоспвиробникам за їхнє розуміння та працю, а також за допомогу, яку вони надають жителям територіальної громади! Також міський голова вкотре наголосив на необхідності вирощування продукції на власних присадибних ділянках всіх громадян, щоб забезпечити як свої потреби, так і потреби армії та переселенців. Тільки загальними зусиллями нам вдасться і перемогти ворога і зберегти Україну та народ! Слава Україні!