Гніванська територіальна громада отримала допомогу від гуманітарного штабу Вінницької обласної військової адміністрації.

Дата: 06.05.2022 10:03

Сьогодні, 5 травня, начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов та народний депутат України Ірина Борзова передали гуманітарний вантаж для переселенців, які проживають нині в Гніванській територіальній громаді,а їх налічується майже 1300 осіб.

144 продуктових наборів, засоби гігієни,памперси для дітей та дорослих, ковдри, подушки, матраци, постільна білизна, рушники, дитяче харчування, дитячі та інвалідні візочки, ходунки для осіб з особливими потребами, корм для тварин та дитячі іграшки сьогодні були відвантаженні у Гніванському міському БК.

Продуктові набори були роздані внутрішнього переміщеним особам відразу. Все інше у разі потреби вони зможуть отримати в міській раді з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 17:00 год.

Висловлюємо щиру подяку начальнику Вінницького обласного штабу Сергію Борзову та Ірині Борзовій за надану допомогу для ВПО, які зараз перебувають у важких умовах,адже більшість з них втратили житло, роботу та засоби існування.