У Гнівані відбувся благодійний концерт з метою збору коштів на автомобіль для ЗСУ

Дата: 10.06.2022 08:44

Сьогодні в Гнівані відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних сил України "Музичний байрактар". Концерт організував музичний гурт "Пан Карпо" з метою збору коштів для покупки позашляховика нашим захисникам. Попередньо більше семи концертів артисти провели у Вінниці. Як результат- придбано 5 автівок для українських воїнів за зібрані добровільні внески! Артисти планують проводити подібні концерти і в інших громадах Вінницької області.Гніванська міська рада висловлює щиру подяку організаторам та учасникам концерту за таку хорошу ініціативу,а також усім мешканцям, які долучилися до збору коштів. Тільки разом ми можемо робити добрі справи задля пришвидшення довгоочікуваної перемоги!