До уваги внутрішньо переміщених осіб

Дата: 20.06.2022 10:56

На прохання Гніванської міської ради Міжнародна гуманітарна організація World Central Kitchen надала продуктові набори для сімей ВПО (тобто для родин з двох та більше осіб), які проживають на території Гніванської територіальної громади. Вага одного пакунку становить 11 кг. Для ВПО, які проживають одиноко, видається гуманітарна допомога від іншої організації (менша за вагою).

У разі потреби отримати допомогу можна в Службі у справах дітей, соціального захисту та охорони здоров'я за адресою: м. Гнівань, вул. Квітнева, 2 (Рада ветеранів) з 8 до 17 години з понеділка по п’ятницю, маючи при собі довідки ВПО всіх членів сім’ї.

Гніванська міська рада висловлює щиру подяку гуманітарній організації за допомогу та підтримку українців під час війни.