Просимо сім'ї ВПО, які ще не отримали продуктові набори від організації World Central Kitchen, прийти в Службу у справах дітей, соціального захисту та охорони здоров'я за адресою: м. Гнівань, вул. Квітнева, 2 (Рада ветеранів) та отримати цю допомогу, адже вона містить продукти, які швидко псуються!

Нагадуємо, що ця допомога видається лише сім'ям ВПО (тобто родинам з двох та більше осіб), які проживають на території Гніванської територіальної громади. Вага одного пакунку становить 11 кг. Для ВПО, які проживають одиноко, видається гуманітарна допомога від іншої організації (менша за вагою).

Служба у справах дітей, соціального захисту та охорони здоров'я працює з 8 до 17 години з понеділка по п’ятницю.

При собі ОБОВ'ЯЗКОВО мати довідки ВПО всіх членів сім’ї.