Інформуємо, що в п’ятницю, 5 серпня 2022 року, за ініціативи Сергія Борзова - голови Вінницької ОДА, за участі Ірини Борзової, Народного депутата України, начальника і фахівців Вінницької районної військової адміністрації відбудуться виїзні зустрічі з сім’ями Захисників та Захисниць України, які мешкають в  Гніванській територіальній громаді.

Після зустрічей, що проходитимуть за окремим графіком, представники сімей військовослужбовців, які несуть службу у ЗСУ, матимуть змогу отримати продуктовий набір на родину.

Для отримання продуктового набору при собі обов’язково мати документ, що посвідчує особу.

Детальніше про час і місце проведення зустрічей в місті Гнівані та по інших населених пунктах додатково буде повідомлено телефоном кожній родині військових.