6 квітня у Гніванській територіальній громаді створено штаб гуманітарної допомоги для збору та надання допомоги захисникам України, внутрішньо переміщеним особам та особам, які перебувають у скрутному матеріальному становищі.

Гуманітарний штаб займається пошуком благодійних фондів та організацій, організовує доставку гуманітарної допомоги від благодійних фондів та організацій до Штабу, здійснює видачу та облікує гуманітарну допомогу, визначає осіб, які потребують допомоги, встановлює порядок та норми видачі допомоги та звітує перед фондами та організаціями.

Головою штабу є начальник Служби в справах дітей, соціального захисту та охорони здоров’я Гніванської міської ради Кравець Ольга Іванівна.

Видача гуманітарної допомоги у місті Гнівань здійснюється за декількома адресами:

- вул. Соборна, буд. 64 (засоби гігієни, дитячі та дорослі памперси, ковдри, пледи, рушнаки, матраци, посуд, іграшки та інші речі);

- вул. Соборна, буд. 90 (одяг, взуття);

- вул. Квітнева, буд. 2 (продуктові набори).

Графік видачі допомоги: з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17:00 год. Обідня перерва з 13:00 до 14:00 год.

Телефонний номер для зв'язку – 0966024213.