Народився захисник у серпні 1995 року. Навчався в Гніванській загальноосвітній школі №1.  Закінчив Київську академію внутрішніх справ. У жовтні 2013 року підписав контракт з Національною гвардією України.

З 2014 року брав участь в бойових діях в Луганській та Донецькій областях. Був представлений на відзнаку Міністерства внутрішніх справ України «Вогнепальна зброя», яку так і не встиг отримати…

- Андрій був такий добрий, спокійний і світлий! Він так любив свою сімю, - розповідає про свого сина мати Героя. – Він ніколи в житті нікого не ображав. Коли Андрія відпускали додому, то його завжди збиралися зустрічати друзі. Його всі любили. Ось Андрій саме повинен був приїхати додому, оскільки відбувалась ротація. Проте його товариші попросили його залишитися. І він залишився.

Старший лейтенант Андрій Сорока загинув під Донецьком 1 листопада, відважно виборюючи незалежність своїй державі. Йому було 27 років. У нього залишилась мама, тато та брат.

Щирі співчуття усій родині… Герої не вмирають!

Про місце та час зустрічі і поховання Андрія буде повідомлено згодом.

#Гніванська_міська_рада_сумує

#Гніванська_міська_рада_інформує