«Коли речі здаються темними, волонтери можуть поширювати світло» - один з найвідоміших афоризмів в світі, який однією єдиною фразою пояснює людству всю важливість та глибину праці волонтерів. У нашій Гніванській громаді, попри  нелегкі часи, попри сотні проблем і людську втому, світло добра горить дуже яскраво та зігріває собою тисячі сердець по всій Україні. І вчора в Міжнародний День волонтера у Гніванській міській раді відзначили тих людей, які щоденно своєю безкорисливою працею підтримують це світло в найтемніші часи:

1. Міжнародний Благодійний Фонд «Медіна»
  2. Гніванчанин Роман Весельський
  3. Грижинецький жіночий батальйон «Паляниця»
  4. «АДРА Україна»
  5. Вінницьке  Обласне Управління  Об’єднаної Церкви Християн Віри Євангельської
  6. Любов Муковнікова та її швейний колектив «Любава»
  7. Депутат Гніванської міської ради Анатолій Дрозд
  8. Депутат Гніванської міської ради Олександр Худа
  9. Депутат Гніванської міської ради Анатолій Поліщук
  10.  Депутат Гніванської міської ради Андрій  Колясов
  11. Депутат Вінницької Обласної ради Володимир Прідолоба
  12.  Гніванчанка Інна Біляєва (проживає в Польщі)
  13.  Гніванчанин Андрій Козаченко
  14.  Гніванчанка Ольга Стропак
  15.  Гніванчанин Віктор Гавришко
  16.  Селищанин Максим Гетьман
  17.  Селищанка Олена Рябцева
  18.  Отець Микола (м.Гнівань)
  19.  Отець Ігор (с.Демидівка)
  20.  Капелан Ігор Бобрусь
  21.  Ольга Бобрусь та ГО «Центр Промінь надії»
  22.  ГО «Допомога Юності: Україна»
  23.  Ворошилівський старостат
  24.  Колектив ТОВ «Демидівський граніт»
  25.  Колектив ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону»
  26.   ГО «Ми – вінничани»

Ці люди організовують збори коштів  та влаштовують благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ; вони купують техніку і амуніцію; вони шиють, кроять, в’яжуть, плетуть, готують; вони створюють, завантажують, доставляють гуманітарні вантажі на передову та в домівки тих, хто постраждав від війни. А головне – вони змогли скоординувати та обєднати навколо себе багатьох з нас. Адже кожен із нас цьогоріч є волонтером! Кожен! Хтось донатить, хтось фізично працює, хтось віддає останню банку закрутки, щоб нагодувати воїнів, хтось ночами просить в Бога Перемоги! Ми всі  робимо єдину велику справу – боремось за свою свободу! І наша сила в світлі та єдності!