Діти Гніванської громади передали десятки подарунків захисникам України!

Дата: 06.12.2022 16:11

Напередодні Міжнародного Дня волонтера та Дня Збройних Сил України учні, їх батьки та вчителі ліцею №1, №2 та ДНЗ№3 провели акцію зі збору продуктів і речей для військових.

Метою акції було привітати наших захисників зі святом та подарувати їм частинку добра як знак вдячності за їхній подвиг.

Спільними зусиллями було створено кілька десятків посилок з продуктами, предметами гігієни, одягом та іншим. Частину з них дітки адресно надіслали військовим, а решту волонтери ГО «Допомога Юності:Україна» доставили на різні фронтові позиції.

У кожну посилочку було вкладено дитячі вироби та листівки з найкращими побажаннями захисникам, які виготовили вихованці усіх шкіл та садочків громади. Адресати вже почали отримувати ці подарунки і вони щиро вдячні кожній дитині та кожній сім’ї за таку підтримку та допомогу, разом з якою їм передалась і частинка дитячого тепла та щирості. Також захисники вдячні педагогам за патріотичне виховання учнів на благо світлого майбутнього України! В знак своєї вдячності за доброту і небайдужість військові передадуть дітям підписані українські прапори!

#Гніванська_міська_рада_інформує