Вчора, 2 лютого, в залі засідань Гніванської міської ради міський голова передав нагороди від Вінницької обласної військової адміністрації та Вінницької обласної ради гніванчанам Віталій Філіпенко та Анатолій Дрозд. За сумлінну працю, активну громадську діяльність, високий професіоналізм їх було відзначено почесними грамотами з нагоди Дня місцевого самоврядування. Хоча це свято минуло ще в грудні, урочисто привітати гніванських депутатів випала нагода лише зараз, адже Віталій Філіпенко з перших днів захищає Україну на передовій, і саме на початку лютого в нього з’явилась нагода навідатись додому. Окрім подяк чоловіки отримали ще грошові премії, які обоє одразу передали в Гуманітарний штаб на потреби ЗСУ!