Вчора під керівництвом Гніванського міського голови Володимира Кулешова було проведено координаційну нараду з метою донесення інформації щодо створення стрілецького батальйону представникам силових структур, керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності.

Сергій Кулик, начальник п’ятого відділу Вінницького РТЦК та СП, провів роз’яснювальну роботу щодо сприяння територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки в проведенні заходів з формування стрілецького батальйону, а також у виконанні підприємствами усіх форм власності військово-транспортного обов’язку.

Він наголосив, що кожен військовозобов’язаний громадянин України віком від 18 до 60 років, який перебуває на військовому обліку, внутрішньо переміщені особи або які тимчасово перебувають на території Вінницької області можуть приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ. Для цього необхідно звернутися в територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Вінницької області за місцем проживання.