На чергову сесію Гніванської міської ради завітали керівники відразу двох військових частин. З моменту повномасштабного вторгнення рф в Україну Гніванська територіальна громада проводить активну роботу з допомоги у підвищенні обороноздатності наших захисників.  Не про все сьогодні можна писати, але висока відзнака військових командирів говорить про важливість проведеної  роботи! Отож командири подякували всій громаді, а також нагородили Михайла Берещука, керівника ВАТ «ГНІВАНСЬКИЙ КАР'ЄР», Анатолія Дрозда, голову ГО «Гніванчани» та Гніванського міського голову Володимира Кулешова.

Міський голова в свою чергу подякував усім воїнам ЗСУ за захист України, а також депутатам Гнівані за розуміння і підтримку важливих рішень та всім мешканцям територіальної громади, які сплачують податки, волонтерять та роблять усе можливе для наближення перемоги!