На проклятій війні вчора загинув працівник Гніванської міської ради – Андрій Жарик! Багато людей знали його як спеціаліста відділу ЦНАПу, де він працював з 2021 року.

На початку війни Андрій приєднався до лав територіальної оборони, а пізніше був переведений до лав ЗСУ! Він загинув 16 лютого 2023 року при виконанні бойового завдання з відсічі і стримування збройної агресії росії під час стрілецького бою та артилерійського обстрілу біля населеного пункту Первомайське Донецької області. Андрію було 39 років.

Андрій був неймовірно добрим, привітним, чуйним та мав велике серце! Він завжди приходив на допомогу! Ніколи ні з ким не мав ніяких конфліктів, зі всіма товаришував! Він був чудовим другом, гарним колегою та люблячим сином!

Ми досі не віримо, що тебе більше немає..

Герої не вмирають!