З початком повномасштабної агресії рф значно зросла потреба в медичній допомозі постраждалим. В першу чергу, це стосується наших поранених бійців, які героїчно захищають Україну. Звичайно, що для цього є спеціалізовані заклади, військові госпіталі та потужні лікарні (обласного рівня), які мають необхідне обладнання і професійних медичних фахівців. Та на сьогодні такі заклади, на жаль, переповнені. Лікарі цілодобово надають необхідну допомогу, рятуючи життя та здоров’я хворих. Проте, отримавши першу кваліфіковану лікарську допомогу, такі пацієнти в більшості випадків потребують тривалого відновлення в процесі одужання. Саме таку медичну послугу можуть надавати менш потужні лікарні, в тому числі і наша Гніванська міська лікарня.

Фото без опису

Для того, аби в нашій лікарні пацієнти змогли проходити курси відновлення, потрібно збільшити потужності закладу. Наразі у відремонтованій частині лікарні 44 ліжка і вони постійно заповнені пацієнтами. Ще до повномасштабної війни у планах міської ради було продовження ремонтних робіт в наявному вільному приміщені закладу. На сьогодні ж актуальність цього питання зросла в рази. А тому наприкінці минулого року міською радою було проведено ремонт стін, стелі, підлоги, заміни дверей в холі колишнього хірургічного відділення. Також здійснено ремонт санвузлів та коридору. Наразі розробляється проєкт ремонтних робіт самого відділення, в який будуть входити роботи з заміни електропроводки, системи опалення, водопостачання та водовідведення.

Фото без опису

- Нагадаємо, що у відремонтованій частині лікарні кожна палата забезпечена гарячою водою, новими ліжками, частково – кондиціонерами. Такими ж стандартами будемо керуватися при проведені ремонту і в решті приміщень. Після завершення ремонтних робіт плануємо збільшити кількість ліжок на 20 одиниць, – пояснив міський голова.

Фото без опису

Також нагадуємо, що наприкінці минулого року в лікарні встановлено потужну котельню з твердопаливними котлами, що дало змогу забезпечення теплом незалежно від газу!

Розвиток та підтримка медицини – це один із пріоритетних напрямків роботи Гніванської міської ради. Адже якісні медичні послуги та гарні умови в лікарні забезпечують комфортне перебування пацієнтів в закладі та сприяють швидкому їх одужанню.