Нове розташування паспортного столу буде набагато зручнішим, оскільки буде знаходитися в центрі міста у приміщенні ради ветеранів, де вже розпочалися ремонтні роботи в двох кабінетах. Саме в них найближчим часом буде розміщений Гніванський сектор державної міграційної служби України (паспортний стіл). На сьогодні паспортний стіл функціонує у приміщенні відділення поліції. Однак, відповідно до нового розпорядження голови ДМС України, задля безпеки відвідувачів, сектори міграційної служби повинні розміщуватися окремо від відділень поліції. Міська рада відгукнулася на прохання міграційної служби та надала приміщення, а також виділила кошти на проведення ремонтних робіт. Рішення міської ради про нове розміщення паспортного столу підтримали і члени Ради ветеранів на черговому засіданні, розуміючи, що це буде зручно для гніванчан. У разі відмови міської ради та відсутності приміщення, міграційна служба змушена була б надавати послуги нашим мешканцям у м. Вінниці.