До уваги мешканців Гніванської громади!

В країні йде війна і ми стараємося робити все можливе для ПЕРЕМОГИ 🇺🇦!

2️⃣7️⃣червня в Гнівані в приміщенні поліклініки (контора кар’єру) кожен патріот зможе здати кров🩸!

Запрошуємо жителів громади до акції!

Про час прийому донорів повідомимо пізніше!

Звертаємо увагу👇

· Зранку перед здачею крові необхідно поснідати. Напередодні відмовтесь від жирного, смаженого, гострого, копченого, молочних продуктів, яєць; рекомендується вживати солодкий чай, узвар, хліб, сухарі, крупи, макарони на воді без масла, соки, морси, компоти, мінеральна воді, овочі, фрукти), відмовитися від куріння та алкоголю. З собою мати документи, що посвідчують особу.

· Забір крові здійснюватимуть працівники Вінницького обласного центру служби крові.

Увага! Якщо вам ще немає 18 років; ви маєте захворювання крові, вірусні гепатити, туберкульоз; мали операції з видалення органу; перебуваєте у стані вагітності чи народили дитину менше року тому; годуєте грудьми чи завершили грудне вигодовування менше трьох місяців тому, то здавати кров ЗАБОРОНЕНО!

Давайте вкотре об’єднаємося на шляху до ПЕРЕМОГИ!