Сьогодні, 27 червня, у Гніванській громаді відбувся День донора. Виїзна бригада лікарів з обласного Центру переливання крові вже о 9-ій ранку розпочала свою роботу на базі поліклінічного відділення Гніванської міської лікарні 👩‍⚕️🚑.

Черга бажаючих здати кров для наших поранених військових, які перебувають на лікуванні у медичних госпіталях Вінниччини, сьогодні була набагато більшою, ніж минулого разу. Приємно, що чимало жителів віддалених населених пунктів громади також виявили бажання взяти участь в акції. Для їх зручності Гніванська міська рада організувала підвезення автобусом🚌 до поліклініки. Так за сьогоднішній день донорами стали аж 100 осіб! Варто зазначити, що бажаючі зробити добру справу ще залишилися, проте у виїзної бригади вже закінчилися необхідні одноразові набори для забору крові 💉🩸🩹!

Дякуємо всім активним мешканцям за свідомість, сміливість та за бажання допомогти тим, хто щоденно бореться за нашу свободу🇺🇦!