Фото без опису

Нагадаємо, Superhumans – це український проєкт з амбітною метою – залучити в країну ультрасучасні світові технології та інноваційні рішення, які дадуть змогу постраждалим від війни українцям, не виїжджаючи за кордон, отримати найкращі послуги з реабілітації та протезування.

Центр був запущений в роботу в рекордні строки і вже має перші результати, якими можна пишатися: пацієнтів, які мають змогу повернутися до активного та повноцінного життя. 👏

Вже сьогодні пацієнти, які отримали мінно-вибухові, вогнепальні чи інші травми обличчя і шиї з ушкодженням кісток щелепно-лицевої ділянки, дефектами м’яких тканин обличчя, ротової порожнини, очної ямки, деформаціями носа, зовнішнього вуха, можуть заповнювати анкету пацієнта http://superhumans.com/patients/ та розпочинати підготовчий етап з приводу реконструктивних операцій у Superhumans.

❝ Наша справа не може чекати, адже ми знаємо, чого вартує кожен день для людини із важкими травмами війни. Тому, не зважаючи на те, що наше хірургічне відділення на етапі підготовки та запуску в експлуатацію, з допомогою колег з Франції – високопрофесійних хірургів із клінік Hôpital Pitié Salpêtrière, AP-HP та Hôpital Necker-Enfants malades, а також завдяки підтримці МОЗ, ми розпочинаємо набір пацієнтів, які потребують складних хірургічних втручань ❞, – говорять в Центрі.

☝️ Щоб розпочати роботу із медичними фахівцями Superhumans, пацієнту чи його представнику потрібно заповнити простий опитувальник на сайті клініки за посиланням http://superhumans.com/patients/ та очікувати на зворотній зв’язок. Спеціалісти зв’яжуться із потенційним пацієнтом протягом тижня та нададуть усі подальші інструкції.

У липні Центр розпочне консультаційну роботу з пацієнтами – разом із французькими хірургами, а у жовтні планує виконувати перші операції.

❗ Отже, якщо ви знаєте, кому ця інформація може бути корисною – будь ласка, перешліть посилання на анкету або лінк на сайт Центру http://superhumans.com/