В п’ятницю, 28 липня, о 18.00 год в Гніванському будинку культури відбудеться унікальний допрем’єрний показ документального фільму про нашого загиблого захисника, аеророзвідника, Фелікса Куртаніча! Цей хлопець, захищаючи рідну Україну, зумів проявити себе надзвичайно сильним, розумним та відважним воїном! Він брав участь в обороні Києва, потім виконував завдання на сході України. У квітні 2022-го захисник загинув. Посмертно воїн був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Запрошуємо усіх мешканців громади подивитися фільм «Фелікс Лис Подільський»!

Квиток коштує 50 грн. Придбати можна в будинку культури в Гнівані. Усі кошти будуть направлені на підтримку ЗСУ!

— Одного разу Фелікс сказав, що мріє зняти власне велике кіно. І коли його не стало, ми, його друзі, вирішили втілити його мрію — зняти фільм, але вже про нього, — розповіла Іванна Слободянюк, телеведуча, журналістка, сценаристка, одна з авторів та продюсерка фільму «Фелікс», подруга й колега загиблого. — Так з’явився проєкт «Фелікс». Наш фільм — про історію, незламність духу, любов і шлях, який зараз проходять усі наші герої ціною власного життя і свого здоров’я. (https://armyinform.com.ua/)

Знаймо і вивчаймо нашу історію!

Пам’ятаймо наших Героїв!

Слава Україні!🇺🇦