10 тисяч злотих з місцевого бюджету виділила Рада гміни Suchy Las на подарунки для діток Гніванської МТГ! Рішення ухвалено на прохання добровільної пожежної команди Голенчева. За виділені кошти активісти сформували 150 подарункових наборів та передали їх в Гнівань польським волонтером Arkadiusz Bryś який, переодягнувшись у Санту, власноруч порадував сюрпризами діток, батьки яких загинули на війні, були поранені та перебувають в складних життєвих обставинах.

Гніванська міська рада щиро дякує гміні Сухи Ляс та особисто вуйту гміни Гжегожу Войтері за неодноразову безкорисливу підтримку нашої громади, за увагу до наших діток, за небайдужість до наших проблем та за солідарність з українським народом.