Зараз по всій країні активно обговорюються розміри заробітних плат міських та селищних голів. Неодноразово з таким питанням зверталися і в Гніванську міську раду. Тому офіційно повідомляємо, що заробітна плата міського голови Володимира Кулешова складає 43 тис грн (і ніколи вищою не була). Однак, у зв’язку із зменшенням бюджету на наступний 2024 рік, розмір заробітної плати міського голови становитиме 33 тис 153 грн.

Калькуляція заробітної плати відповідно до постанови КМУ № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів":

15 000 грн посадовий оклад + 600 грн ранг + 3 120 грн вислуга років + 18 720 інтенсивність + 3 744 грн премія = 41 184 грн - 19,5% податки = на руки 33 153 грн грн.

Відповідний проєкт рішення оприлюднений на сайті міської ради ще 13 грудня. Зменшення заробітних плат відбудеться і в усіх працівників міської ради. Тому чутки про зарплату міського голови розміром в 100 тис і вище є НЕПРАВДИВИМИ! Велике прохання: не поширюйте дезінформацію!