До нас звернулася Олена Бровченко, дружина військовослужбовця Володимира Бровченка, який з липня 2023 року героїчно боронить нашу державу на першій лінії оборони в складі 144 бригади. Володимир проходив військові навчання в Польщі та Латвії. Сьогодні він разом з побратимами тримає оборону на Сумському напрямку за 2 км від рашистів. Для стримування ворога та виконання надскладних завдань хлопцям вкрай необхідний тепловізор, вартість якого складає 80 000гривень. Ця сума є непідйомною для родини, адже чоловік був єдиним годувальником в сім’ї. Пліч-о-пліч з Володимиром несуть службу ще захисники з Гнівані та Селищ. Тому наша з вами підтримка є дуже необхідною.

Дружина Володимира звертається до усіх небайдужих з проханням долучитися до збору, адже будь-яка сума є важливою та значимою!

Номер карти дружини ПриватБанк

✅ 5457082297103926- Бровченко О.Л.

Разом ми - сила!💙💛🇺🇦