За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність ІІІ ступеня» нагороджено(посмертно) гніванчанина КРИВОРУЧКА Сергія Леонідовича. 30 січня в приміщенні Вінницької обласної військової адміністрації матір Героя Лідія Іванівна отримала нагороду свого сина.

Нагадаємо, що Криворучко Сергій Леонідович народився в Гнівані 19 травня 1975 року. Навчався в Гніванській загальноосвітній школі №2. 8 березня 2022 року був призваний на службу в ЗСУ до складу Національної гвардії України. Сергій відважно боровся за свободу своєї держави, проте побачити Перемогу України йому не судилось..13 січня 2023 року під Бахмутом захисник загинув🕯.

Щирі співчуття родині!

Низький уклін та вічна пам'ять Герою🇺🇦.