За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку медаллю "За військову службу Україні" (посмертно) нагороджено ЗОЗУЛЮ Юрія Анатолійовича.

Нагороду отримала сім'я загиблого Героя в Могилівці під час вечора-спомину з нагоди річниці повномасштабного вторгнення...

Нагадаємо, що Юрій Анатолійович народився 6 жовтня 1971 року в селі Могилівка. Ходив до сільської школи, був добрим, дружелюбним та щирим. Близько 20 років пропрацював головним механіком в ТОВ «Демидівський граніт». 3 березня 2022 року добровольцем пішов захищати Україну від ворога, звідки повернутися йому не судилося.. Він загинув 17 грудня 2022 року в населеному пункті Веселе Покровського району, що на Донеччині.

Щирі співчуття родині ...🕯

Низький уклін та вічна пам'ять Герою 🇺🇦