До нас звернулась гніванчанка Анна Колісніченко дружина військовослужбовця Колісніченка Юрія Петровича. Наразі чоловік перебуває на Сумському напрямку і разом з побратимами 144 бригади 470 батальйону просять фінансової допомоги для покупки станції РЕБ❗️Наразі це життєво необхідна річ для захисту від російських дронів.

Захиснику Юрію всього 34 роки. Він був звичайним сім’янином і працював менеджером з продажів. Та війна повністю змінила його життя. Заради того, аби захищати свою країну він пройшов навчання в Литві, Польщі, Англії і став професійним військовим, якому зараз дуже необхідна наша підтримка. Вдома на Юрія чекають двоє маленьких синочків та молода дружина. Давайте усі разом підтримаємо родину та долучимось до збору коштів 💵на РЕБ.

🎯Ціль збору – 265 000 тис грн

💳Номер картки конверта – 5168752101868654

Будьмо єдині!🇺🇦

Тільки разом ми здолаємо ворога та допоможемо живими і здоровими повернутися додому нашим захисникам🙏.