За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено ГАНЧУКА Олександра Васильовича.

Нагороду свого загиблого чоловіка у Вінницькій обласній військовій адміністрації отримала дружина Тетяна разом із сином Артемом.

Нагадаємо, що Олександр Васильович народився 19 серпня 1983 року в Гнівані. Навчався в загальноосвітній школі у Ворошилівці, потім закінчив політехнічний технікум. Служив строкову службу в Повітряних військах, а з початком АТО в Україні пішов захищати незалежність своєї держави. Після повномасштабного вторгнення росії Олександр знову був призваний для захисту східних рубежів країни у Бахмутському напрямку.

Виконуючи важкі бойові завдання загинув під час сильного артилерійського обстрілу 5 грудня 2022 року.

Щирі співчуття родині!

Низький уклін та вічна пам'ять Герою🇺🇦.