До участі допускається лише учні та студенти українських навчальних закладів, також учнівські та студентські класи, групи, об’єднання.

Ціль Гранту: Підтримка студентів та учнів, які вживають конкретних заходів та дій для покращення ситуації в країні під час війни та демонструють високий рівень патріотизму.

Для участі у конкурсі дозволено використання лише особистого досвіду та опис власних історій та дій зроблених у контексті перемоги:

• Активна Підтримка Збройних Сил: Студенти, які надають активну підтримку військовим частинам, лінії фронту чи участь у військових проектах.
  • Громадська Активність та Патріотичні Ініціативи: Оцінюється внесок у вирішення соціальних проблем, пов'язаних із війною, та патріотичні проекти.
  • Реалізація Проектів для Захисту Національної Безпеки: Студенти, які розробляють та впроваджують проекти, спрямовані на зміцнення національної безпеки та розвитку оборонної сфери.

Рекомендуємо використання відео та фото матеріалів.

Умови, терміни та деталі гранту на сторінці: https://motozilla.com.ua/ua/blog/scholarship/

Переможець гранту отримає стипендію у розмірі: 20000 гривень!

Терміни* та порядок проведення конкурсу:

• 22.08.2023 - початок грантового конкурсу;
  • 21.05.2024 - крайній день прийому конкурсних робіт;
  • 03.06.2024 - оголошення переможця;
  • 12.06.2024 - нагородження переможця.

*організатор залишає за собою право на змінення термінів конкурсу.

Хто може прийняти участь:

• Студенти українських навчальних закладів;
  • Учні українських навчальних закладів;
  • Учнівські/студентські об'єднання;
  • Шкільні класи/студентські групи;
  • Громадяни України.

Вимоги до статті:

• Робота має ґрунтуватися на особистому досвіді автора;
  • Стаття повинна бути унікальна(перевіряємо через спеціальні сервіси);
  • Використання штучного інтелекту заборонено;
  • Стаття має відповідати умовам та вимогам що вказані на сторінці: https://motozilla.com.ua/ua/blog/scholarship
  • Стаття повинна мати чітку і зрозумілу структуру;
  • Кількість символів не менше 5000.

Готову статтю надіслати на пошту: ua.motozilla@gmail.com

• Обовʼязково вказати тему листа: “Конкурсна робота”;
  • В листі вкажіть своє повне Імʼя, обрану тему та навчальний заклад у називному відмінку(наприклад: Панченко Антон, Національний Авіаційний Університет / 5-б Клас, Богуславський ліцей №2, представник: Панченко Антон);
  • Документ з конкурсною роботою, в форматі Microsoft Word, прикріпити до листа.