"За оборону України" нагороджено гніванчанина посмертно

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського, гніванчанина Максима Приходька посмертно нагороджено відзнакою "За оборону України". Нагороду за свого загиблого сина отримали батьки Віктор Петрович та Тетяна Леонідівна під час відкриття Алеї Слави у Гнівані!

Що таке дитячий будинок сімейного типу?

Дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) - окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Бюджет безпеки, оборони, стійкості: Вінницька обласна Рада визначила основні принципи формування обласного бюджету на 2024 рік

27 жовтня на черговій 45 сесії обласної Ради першим питанням порядку денного депутати розглянули та ухвалили рішення «Про принципи та пріоритети формування обласного бюджету Вінницької області на 2024 рік». Відповідно до них, депутати рекомендували Вінницькій обласній військові адміністрації здійснювати формування обласного бюджету.

Гніванська громада долучилася до написання Радіодиктанту національної єдності

Сьогодні, у День української писемності та мови, працівники Гніванської міської ради, спільно з працівниками освіти, поліцейськими офіцерами громади та дільничними офіцерами відділення поліції № 2 м. Гнівань долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності. Наразі ця подія є наймасштабнішим регулярним флешмобом з популяризації української мови та грамотності.

«Лицарі Колумба» забезпечили продуктовими наборами одиноких осіб Гніванської громади

Гіванська міська рада висловлює щиру подяку братерській організації чоловіків-католиків «Лицарі Колумба» та особисто Леоніду Тройніцькому за надані продуктові набори для осіб похилого віку та дітей з особливими потребами, які перебувають на обліку та обслуговуванні в КЗ "Гніванський центр надання соціальних послуг "Джерело"