Дитячі будинки сімейного типу - Шукаємо кандидатів у батьки!

итячий будинок сімейного типу — окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Гніванська громада знову в жалобі… 13 січня під Бахмутом своє життя за Батьківщину віддав гніванчанин, ст.сержант Криворучко Сергій Леонідович! Чоловік народився в Гнівані 19 травня 1975 року. В 1990 р. закінчив Гніванську загальноосвітню школу №2, навчання продовжив в Чернятинському технікумі.

Що таке патронатна сім’я і як стати патронатним вихователем?

26 січня 2016 року у нашій країні був ухвалений Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», який вперше в українському законодавстві закріпив таку сімейну форму влаштування дітей, як патронатна сім'я.

Щодо зустрічі та поховання загиблого Олександра Коломійця!

Шановні гніванчани. Завтра, 13 січня, орієнтовано о 09:30 год. в Гнівань привезуть тіло загиблого Героя. Просимо усіх мешканців громади гідно зустріти Олександра, створивши «живий коридор» від АЗС "Авантаж" до будинку загиблого м. Гнівань, вул. Соборна, 102 (район колишньої бази РЕМ Буду).

До уваги ВПО! Реєстрація на отримання взуття завершується в понеділок 16 січня!

БФ "Право на захист" має змогу надати допомогу переселенцям теплим взуттям (уггі) (розмірна сітка: жінки 36-42, чоловіки 41-46). Для отримання цієї допомоги необхідно зателефонувати за телефоном (096) 602-42-13 та вказати потрібний розмір взуття.

«Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад»

27 грудня 2022 року у м. Вінниця відбувся тренінг з цифрової трансформації для 10 пілотних громад області, що були обрані в межах проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад».    У тренінгу взяли участь представники 10 обласних і районних державних адміністрацій, організацій та підприємств, які пройшли конкурсний відбір та отримали змогу підвищити обізнаність та компетентність у сфері цифрової трансформації та інформатизації, а також отримати комплексну експертну допомогу щодо розробки програми цифровізації.    Серед обраних 10-пілотних громад:  - Іллінецька міська територіальна громада;   - Ямпільська міська територіальна громада;   - Северинівська територіальна громада;   - Тростянецька селищна територіальна громада;   - Хмільницька територіальна громада;   - Дашівська територіальна громада;   - Тульчинська територіальна громада;   - Якушинецька територіальна громада;   - Гніванська територіальна громада;   - Могилів-Подільська міська територіальна громада.    Під час проведення тренінгу було розглянуто ряд важливих та актуальних питань щодо цифрових рішень, компетентності представників місцевого самоврядування та мешканців громад, було проаналізовано сучасний стан цифрових громад, визначено актуальність та важливість залучення громадськості до процесів прийняття цифрових рішень та виконано низку практичних вправ, що допоможуть побудувати максимально ефективну стратегію цифрового розвитку.