​​​​​​​В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

Сім'ям, які перебувають в складних життєвих обставинах надали продуктові набори

З початком війни більшість благодійних фондів та організацій розпочали активну роботу з допомоги внутрішньо переміщеним особам. Проте в умовах війни підтримки також потребують й інші вразливі категорії населення. Зокрема, сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. Саме тому наша церква допомагає таким родинам, – розповідає волонтер Церкви Ісуса Назарянина.