На Вінниччині розпочався сезон кліщів

ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД КЛІЩІВ? На прогулянки надягайте кофти з довгим рукавом, щільні штани, шкарпетки. Одяг повинен бути світлих відтінків і щільно прилягати до тіла - це знизить ризик потрапляння кліща на тіло.

Увага! В громаді лунатимуть планові вибухи!

В зв’язку з проведенням навчального процесу Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС до Вінницької області в громаді проводитимуться практичні підривні роботи. Вибухи лунатимуть

Охорона   праці  під  час робіт  на  висоті

Охорона праці під час робіт на висоті

Останнім часом значна кількість нещасних випадків трапляється під час падіння працівників з висоти.   Особливо це стосується ремонтної діяльності та  складування, де  можливі значні  ризики травмування, і лише дотримання вимог законодавства з охорони праці дасть можливість убезпечити людей від нещасних випадків та  травмування.

Стартував ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»

вчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова, за підтримки міністерств і відомств, у березні-червні 2024 року проводить ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю право на життя».

До уваги власників пасік!

Товариство з обмеженою відповідальністю "Поділлялатінвест" повідомляє, що планує внесення засобів захисту роблин на полях, прилеглих до сіл Ворошилівка та Могилівка Гніванської ТГ на посівах озимого ріпаку в період з 7.04.2024 по 10.04.2024. Буде вноситися препарат ФАСТАК (другий клас токсичності).