Погода на період з 04 по 08 серпня

На Вінниччині температурний режим залишиться вищим від норми, місцями короткочасний дощ, гроза, місцями посилення вітру.

Шахрайство під час війни: схеми, що діють зараз

Шахрайство в Україні – явище не нове. Аферисти вдаються до всіх можливих способів, щоб видурити у довірливих громадян останню копійку. З початком повномасштабної війни для шахраїв відкрилося нове «вікно можливостей», через яке можна непогано поживитися.

«Тато, мама, я – молода спортивна сім’я

З метою участі команди Гніванської територіальної громади в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – молода спортивна сім’я» оголошуємо формування команд від нашої громади!

Увага! Оголошення!

Юристи БФ «Право на захист» 04 серпня 2023 року о 11:00 в приміщені Гніванської міської ради (зал засідань) здійснюватимуть прийом громадян з числа ВПО та місцевих жителів з юридичних питань, в тому числі інформування щодо компенсації за зруйноване житло: хто може отримати і як подати заяву.