15 листопада 2017 року о 10:00 год. в приміщенні Гніванської міської ради Тиврівського району за адресою: вул.Соборна,64, м.Гнівань буде забезпечено роботу мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги, під час якої працівниками Тиврівського бюро правової допомоги Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з працівниками Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, буде надаватися безоплатна первинна правова допомога, що передбачає : 1) надання правової інформації; 2) надання консультацій і роз'яснень з правових питань; 3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); 4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Тиврівське бюро правової допомоги Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної                               правової  допомоги  (вул.Шевченка,5, смт.Тиврів, Вінницької області)