МАЙНО ГНІВАНСЬКОЇ ЛІКАРНІ ПЕРЕДАНО В ГНІВАНСЬКУ ГРОМАДУ

Дата: 02.05.2018 11:34

27 квітня в кабінеті голови Тиврівської районної ради відбулося підписання акту передачі майна Гніванської лікарні з балансу районної ради на баланс Гніванської ОТГ.

При підписанні акту були присутні члени комісії, які впродовж трьох місяців працювали над передачею майна. До складу комісії входили спеціалісти апаратів Тиврівської районної та Гніванської міської рад та головні лікарі обох лікарень. Акт передачі скріпили своїми підписами голова Тиврівської районної ради Ярослав Красовський та Гніванський міський голова Володимир Кулешов. Під час підписання було обговорено низку питань подальшої співпраці громад як в медичній сфері, так і в інших напрямках. В цей же день були звільнені працівники з Гніванської філії Тиврівської ЦРЛ, в зв’язку з її ліквідацією. А наступного дня у суботу відбувся перший робочий день новоствореного закладу – ГНІВАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ.