3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний День людей з особливими потребами. Цей день не можна назвати святом,  адже метою, заради якої він був проголошений, є дотримання прав людини і участь людей з особливими потребами в житті суспільства.

У переддень Дня волонтера (відзначається 5 грудня)  та у День людей з особливими потребами  до Гніванського міського центру реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Джерело» завітали учні гуртка «Паросток» Гніванської міської станції юних техніків, які також займаються волонтерською діяльністю. Волонтери разом із керівником гуртка провели для відвідувачів Центру «Джерело» цікавий захід з іграми,  майстер класами, подарували солодощі, передали гостинець від Гніванської міської ради.

На знак вдячності господарі «Джерела» подарували волонтерам власноруч виготовлені ялинкові прикраси.