Нещодавно Гніванська міська рада розпочала роботу  над проектом «Будівництво спортивного корпусу по вул. Шкільній» (в районі ЗОШ №1).

На сьогоднішній день розробляється проектно-кошторисна документація з будівництва спортивного корпусу. Майбутній корпус буде складатися з двох спортзалів зі штучним покриттям, роздягалки, душової кімнати, туалету та адміністративних приміщень.  Збудувавши такий комплекс гніванчани зможуть  грати  в футбол і займатися спортом не тільки в літній період, але й взимку.

Будівництво спорткомплексу довготривалий та дороговартісний проект для реалізації якого потрібні додаткові позабюджетні кошти. На даний час міською радою проводиться робота над документацією та пошуком інвесторів.