Фото без опису    

Шановний учасник конкурсу!

 

Гніванська міська рада підписала Грантову угоду з Європейською Комісією, відповідно до якої в місті Гнівань реалізовується проект «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань», який фінансується Європейським Союзом. В рамках реалізації даного міжнародного проекту Гніванська міська рада має потребу в послугах асистента керівника проекту ( згідно ДК 021 :2015 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (консультаційні послуги з питань  енергоефективності )

Запрошуємо Вас взяти участь в конкурсі-запиті цінових пропозицій щодо надання послуг асистента керівника проекту ( згідно ДК 021 :2015 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (консультаційні послуги з питань  енергоефективності )

  Повна конкурсна документація додається до цього листа, що включає в себе додатки:

  1. Додаток 1 - Загальна інформація про запит цінових пропозицій.
  2. Додаток 2 - Форма «Цінова пропозиція»
  3. Додаток 3 - Кваліфікаційні критерії до учасників та перелік документів, які повинен надати учасник для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям
  4.  Додаток 4 – Підстави відмови в участі у процедурі конкурсу
  5.    Додатки 5- Перелік послуг

     Додаткова інформація про процедуру конкурсу надається Гніванською міською радою за адресою: м.Гнівань, вул. Соборна,64, тел. 04355-34335, електронна адреса energyhnivan@ukr.net.

Додатки