Відкрита першість Гніванської ОТГ з волейболу закінчилася перемогою команди «Гнівань 1»! У фіналі змагалися із командою «Сутиски», де вибороли перемогу, а противник посів другу сходинку. Третє місце здобули гравці команди «Тиврів», які в запеклій боротьбі перемогли волейболістів с. Могилівки. 5 та 6 сходинки поділили «Гнівань 2» та «Пирогово».

"Приємно стати переможцем! Дякую всім колегам команди «Гнівань 1» за майстерну гру та наполегливість, які допомогли нам здобути перемогу!" - сказав В.Кулешов.

Кращим гравцем змагань визнаний капітан «Гнівань 1» Максим Заремба. Змагання організували та провели Руслан Крепостняк та Юрій Мартинович, який і був суддею всіх матчів.

Як і завжди, змагання відбулися за сприяння міської ради та ГО «Спортивна рада Гнівані».