Фото без опису

ЗАПРОШЕННЯ

до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій

з виготовлення проектно-кошторисної документації з проведенням експертизи по об'єкту «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі  Дошкільного навчального закладу №1 по вул. Подільській, 27 в м. Гнівань, Вінницької області» в рамках реалізації  проекту  «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань», що фінансується Європейським Союзом

     Шановний учасник конкурсу!

Гніванська міська рада підписала Грантову угоду з Європейською Комісією, відповідно до якої в місті Гнівань реалізовується проект «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань», який фінансується Європейським Союзом. В рамках реалізації даного міжнародного проекту передбачено виготовлення проектно-кошторисної документації з проведенням експертизи по об'єкту «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі  Дошкільного навчального закладу №1 по вул. Подільській, 27 в м. Гнівань, Вінницької області»

Запрошуємо Вас взяти участь в конкурсі-запиті цінових пропозицій щодо виготовлення проектно-кошторисної документації з проведенням експертизи по об'єкту «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі  Дошкільного навчального закладу №1 по вул. Подільській, 27 в м. Гнівань, Вінницької області»

Повна конкурсна документація додається до цього листа, що включає в себе додатки:

  1. Додаток 1 - Загальна інформація про запит цінових пропозицій.
  2. Додаток 2 - Форма «Цінова пропозиція»
  3. Додаток 3 - Кваліфікаційні критерії до учасників та перелік документів, які повинен надати учасник для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям
  4.  Додаток 4 – Підстави відмови в участі у процедурі конкурсу

5.    Додаток 5  - Технічні рекомендації з виготовлення проектно-кошторисної документації

6. Додаток 6 - Договір на виконання проектних робіт

     Додаткова інформація про процедуру конкурсу надається Гніванською міською радою за адресою: м.Гнівань, вул. Соборна, 64, тел. 04355-34335, електронна адреса: energyhnivan@ukr.net.

Додатки 1-4

Додаток 5

Додаток 6

Технічне керівництво COM-DEP з термомодернізації будівель