У Гніванських школах пройшли випускні вечори

Дата: 12.07.2017 16:35

Нещодавно в місті відбулось хвилююче прощання зі школою – випускні вечори для учнів 11-их класів. Цього дня випускники отримали документ про здобуття середньої освіти. Із одинадцятих класів міста випущено  60 учнів. У кожній школі відбулися святкові вечори.

Випускники  шкіл за багаторічною традицією зібралися цього дня на площі Перемоги. Лише раз у рік центральна площа нашого міста збирає таку кількість вродливих дівчат та ставних хлопців, котрі немов завдяки чарам за одну ніч перетворились із звичайних школярів у шикарних леді та елегантних  джентльменів. Ніжними переливами зазвучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу. Кружляючи у танці, красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися зі школою, з учителями та однокласниками. Бажаємо нашим випускникам рівних доріг і попутного вітру, успіхів у всіх починаннях!!!