Шановні мешканці! Якщо Ви потребуєте допомоги поліції, не обов’язково викликати дільничного офіцера чи шукати стаціонарний телефон. Зателефонувавши за номером 102 з мобільного телефону будь-якого оператору мобільного зв’язку, Ви отримаєте допомогу поліції. Лінія працю у цілодобовому режимі.

Усі телефонні дзвінки, у тому числі мобільних операторів, із будь-якої точки нашої області находять працівникам відділу 102, які базуються в Головному управлінні Нацполіції Вінниччини. Цілодобово оператори приймають виклики,  опрацьовують та направляють коротку електронну картку чергового місцевого відділу поліції для негайного реагування. Це дає змогу реєструвати усі без винятку повідомлення громадян і контролювати якість реагування полії на кожен виклик.