15 лютого відбувся стартовий візит Команди Підтримки програми «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» до м. Гнівань. Проект «Енергоефективний Гнівань - енергетична політика для сталого розвитку міста Гнівань» Гніванської міської ради є одним із переможців грантового конкурсу 2017 року у рамках регіональної програми для країн Східного партнерства щодо підтримки Угоди Мерів, як флагманської ініціативи зі сталого муніципального розвитку.

Головною метою проекту є впровадження сталої енергетичної політики міста Гнівань шляхом реалізації передбачених ПДСЕР енергоефективних заходів у муніципальному, житловому, промисловому, бізнесовому секторах та секторі освітлення громадських місць міста.

Головними заходами проекту передбачено комплексна термомодернізація будівель чотирьох муніципальних дошкільних навчальних закладів міста, створення та налагодження роботи відділу енергоменеджменту Гніванської міської ради, Мунципального фонду енергоефективності та ряд інформаційно-просвітницьких заходів щодо впровадження заходів енергоефективності у муніципальному, житловому, промисловому і бізнесовому секторах.

Візит Команди Підтримки розпочався із зустрічі з представниками Гніванської міської ради, партнера проекту ГО «Єврорегіон «Дністер» та потенційними членами команди, робочої групи та керівного комітету проекту. У ході зустрічі учасникам було презентовано ролі і завдання Команди Підтримки, а також обговорено головні етапи та заходи проекту, проведено консультації.

Далі представники Команди Підтримки з метою попереднього огляду відвідали чотири головні об’єкти проекту – дошкільні навчальні заклади № 1, 3, 4, 5 м. Гнівань.

Підсумками робочого дня став пре-брифінг для представників місцевих ЗМІ, у ході якого учасникам було презентовано концепт проекту. Кульмінацією заходу стало вручення знакової таблички переможця грантової програми Гніванській міській раді в особі міського голови Кулешова Володимира.