ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Дата: 16.02.2018 19:22

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання     адміністративних    послуг Гніванської  міської  ради» та аналіз його регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробником проекту – апаратом міської ради (поштова адреса: 23310 Вінницька область Тиврівський район місто Гнівань вулиця Соборна,64, електронна адреса: ofisrada64@ukr.net)

Детальніше ознайомитись з даним Проектом рішення Гніванської міської ради та аналізом регуляторного впливу ви можете на офіційному сайті Гніванської міської ОТГ в мережі Інтернет: