Закликав заступник голови Вінницької облдержадміністрації Василь Броварник під час кущової наради, яка відбулась 14 березня 2018 року в приміщенні Жмеринської райдержадміністрації за участю представників департаменту житлово – комунального господарства облдержадміністрації, керівників Жмеринського, Вінницького, Тиврівського, Літинського районів, м. Жмеринка, об’єднаних територіальних громад.

На зібранні акцентували увагу на основних актуальних питаннях, які потребують негайного обговорення та вирішення. Зокрема: проведення благоустрою , поводження з твердими побутовими відходами, ремонт доріг та створення умов для комфортного проживання та пересування людей з обмеженими фізичними можливостями та ін.Участь у нараді прийняв голова Гніванської ОТГ Володимир Кулешов.