Шановні мешканці села Демидівка! Офіційно повідомляємо, що землю, яку люди використовують під випасання худоби ніхто забирати не буде!

Земельна ділянка, яка використовується дев’ятьма демидівчанами під випас худоби має призначення «землі запасу, які не надані у власність та користування». З таким статусом дану ділянку депутати зобов’язані були б віддати за відповідним зверненням громадян безкоштовно в приватну власність. Переведення земельної ділянки в землі, що надаються через аукціон, автоматично позбавляє можливості передачі даних ділянок в безкоштовну приватизацію і залишається спільною комунальною власністю всіх громадян територіальної громади. Прийняте вчора рішення - це не висунення всієї ділянки (19 га) в оренду, а тільки набуття статусу «землі, які передбачаються до надання через аукціон». Для здійснення передачі землі, потрібне виготовлення відповідної документації та ще два рішення сесій, які будуть затверджувати документацію та надавати дозвіл на проведення аукціону, а також виділення коштів на розробку «документації землеустрою». Рішення про те, яка кількість землі з даної ділянки буде виставлятися на аукціон будуть приймати депутати. Поки що пропозиція земельної комісії така : 9 га залишити для випасу худоби, а інші 10 га використовувати для надання в оренду. Адже 9 га на 9 корів більш як достатньо для їх випасання. Земельна комісія розглянула дане питання, а також із даним рішенням погодився депутат с. Демидівка Анатолій Поліщук, який був також присутній на комісії. З огляду на вищевикладене можна робити висновок, що зроблено перший крок, який забезпечує збереження даної ділянки в комунальній власності і ніхто не буде забороняти там випас худобу, як про це стверджують в окремих дописах!

P.S. Дана земельна ділянка не може бути проданою у власність, а тільки переданою в оренду.