Набір до Молодіжної ради завершено!

Дата: 24.12.2020 14:19

Друзі, 18 грудня завершився набір у члени до Молодіжної ради при Гніванській міській раді. Свої анкети мали можливість подати активні молоді люди віком від 14 до 35 років з усіх населених пунктів нашої громади.

Отже, на розгляд ініціативної групи надійшла 41 анкета, але відповідно до Постанови КМУ максимальна кількість членів Молодіжної ради не може становити більш як 35 осіб. Тому члени ініціативної групи повинні відібрати тільки 35 анкет. Після обробки усіх анкет буде оприлюднений список осіб, які увійшли до Молодіжної ради.

Нагадаємо, що Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді (віком 14-35 років) для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях. Молодіжна рада дає можливість почути молодих людей та реалізувати їхні ідеї з розвитку своєї громади.

Вже найближчим часом відбудеться перше засідання ради.